راهنمای وب سایت

با سلام خدمت همراهان عزیز در این مطلب مختصرا سعی شده به راهنمایی شما در مورد چگونگی کارکرد سایت پرداخته شود.
1 -صفحه خانه : قسمت صفحه اصلی سایت یا صفحه خانه شامل پیش نمایشی از تبلیغات اگهی های اخیر ، دسته بندی ها و… در بخش های مختلف میباشد.
2- در هنگام مشاهده سایت با تلفن همراه میتوانید با گشودن منوی سایت از قسمت گوشه سمت راست به گزینه های اصلی سایت دسترسی داشته باشید.
3- اخبار و اطلاعیه : با مرور این قسمت شما میتوانید جدید ترین اخبار و اطلاع رسانی های مربوط به دهستان گلمکان را دنبال کنید.

4- گردشگری : در قسمت گردشگری شما میتوانید با منطقه گلمکان به لحاظ گردشگری و طبیعت گردی همچنین دیدن مناطق تفریحی و تاریخی و…اشنا شوید.

5- بازارچه : در قسمت بازارچه شما میتوانید به مشاهده ویترین محصولات بومی منطقه دسترسی داشته باشید و کالای مورد نظر خود را سفارش دهید . این قسمت به دو دسته عمده فروشی و تک فروشی به جهت سهولت کاربر تنظیم شده است.

6-دیوار گلمکان : در قسمت دیوار شما میتوانید تمامی اگهی های خود را در موضوعات مختلف با رعایت دسته بندی به ثبت و نمایش عموم برای فروش و… بارگزاری نمایید.
(فروشندگان محترم در نظر داشته باشند اگهی هایی با موضوع بازارچه و یا تخفیف و پیشنهادات در قسمت دیوار تایید نخواهد شد )

7-تخفیف و پیشنهادات : در این قسمت فروشندگان محترم از هر صنفی کالای تخفیفی و پیشنهادی خودشان را در سایت قرار میدهد . روش کار این قسمت همانند قسمت پیشنهادات ویژه در سایت های فروشگاهی میباشد و مردم با دیدن این ویترین اقدام به خرید از فروشگاه یا کالای شما میکنند.
8- نیازمندی ها : همانطور که از اسم پیداست این بخش شامل ثبت یا مشاهده انواع اگهی های شما با موضوع نیازمندی ها خواهد بود.

لطفا توجه داشته باشید برای ثبت هرگونه اگهی در سایت باید در قسمت ثبت نام به مراحل ثبت نام بپردازید. در صورت هرگونه مشکل در فرایند ثبت نام با مدیریت در تماس باشید.

فروشنده گان محترم در نظر داشته باشند برای درج اگهی در قسمت (بازارچه – تخفیف و پیشنهادات ) به صفحه خرید اشتراک منتقل میشوند که بارگزاری تبلیغات کالای های شما در سه طرح برنزی نقره ای و طلایی ارایه شده است.

بعد از ورورد به حساب کاربری و ثبت نام برای دیدن جزءیات اگهی ها و حساب خود میتوانید به پروفایل کاربری خود مراجعه کنید (قابلیت چت با سایر کاربران به جهت خرید و فروش در قسمت دیوار و… فراهم شده است)

قبل از ثبت اگهی لطفا قوانین ثبت اگهی را از قسمت سایر لینک ها در صفحه اصلی مطالعه بفرمایید.

باتشکر از مطالعه شما امیدواریم لحظات خوبی را در این سایت سپری کنید ، درصورت بروز هرگونه مشکل از قسمت ارتباط با ما در صفحه اصلی با مدیریت سایت در ارتباط باشید.